...

Woofle Yazılım Geliştirme

Web Yazılım - Web Tasarım - Seo - Mobil Uygulama

Proje Analiz İhtiyaçlarınızı Doğru Teknolojiler ile Çözün İhtiyaçlarınıza yönelik yazılım çözümleri alırken, ihtiyaçlarınızın tamamını belirlemek, süreçlerinizi, birimlerde kullanılan diğer yazılımları inceleyerek başlamak gerekir. Bu süreçte profesyonel ekibimizden destek alarak yürümek, doğru teknolojileri işinize adapte etmek konusunda sizi zorlamaz. İhtiyaçlarınızdan yola çıkılarak birlikte oluşturulmuş plan ile başlayıp, Doğru Çözüme kavuşabilirsiniz.

Özel Yazılım Çözümleri Teknolojiyi İşinize Taşıyarak Hız Kazanın Birimlerinizdeki kargaşayı azaltıp, kendi iş yükünüzü hafifletmek için doğru teknolojileri işinize adapte etmeniz gerekir. DIGITA Özel Yazılım Çözümleri, kurumsal ya da üretim ihtiyaçlarınızı çözen teknoloji alt yapıları ya da yazılımlar ile süreçlerinizi hızlandırıp, daha çok kar etmenizi hedefler.

Özel Yönetim Ekranları Yönetim Gücünüzü Arttırın Manuel işlemlerden kurtulup, doğru yazılımları işinize adapte ettiğinizde iş hayatınızın kolaylaşarak, yönetim gücünüzün arttığını göreceksiniz. Çünkü verilerin anlık olarak arşivlenmesi, bu arşivden gelen verilerin özetlenerek kolay ekranlarda yönetsel gücünüzü arttıracak şekilde raporlanması, sizin koordinasyon ve hareket alanınızı da genişleterek kolaylaştıracaktır.

Teknoloji ve Sektörel Uzmanlık Birarada İster Hazır Yazılım Çözümleri ile vakit kaybetmeden hemen başlayın, İsterseniz de Hazır Çözümleri Kurumunuza Özel hale getirip şirket kültürünüze göre tamamen değiştirin; Yazılım Çözümlerimiz sayesinde Teknolojinin gücünü Yazılımlarımızın içerisindeki Sektörel Know-How ile birlikte şirketinize transfer edebilirsiniz.

Portfolyo

...
...
...
...
...
...

Hakkımızda

İhtiyaçlarınıza Özel Yazılımlar ile Verimliliğinizi Arttırın

Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa, süreçlerinize, birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandıralım

Ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştirmekte. Özel Yazılım Geliştirme sayesinde işlerinizi takip edebilir, birim içi ve birimler arası koordinasyon sağlayabilir, kritik kararlar alırken raporlama ekranlarından faydalanabilirsiniz.

01. Analiz İhtiyaçlarınızın tam olarak belirlenmesi için yolun başında, mevcut veri altyapınızı ve süreçlerinizi inceliyoruz. Amacımız yola çıkmadan evvel sizin tüm teknoloji ihtiyaçlarınızı ortaya çıkarmak.

02. Yol Haritası ve Tasarım Ekibimiz sizin için alternatiflerin de olduğu planlar çıkarıyor. Bu planları birlikte inceleyerek, sizi hayal ettiğiniz noktaya taşıyacak yol haritasına karar verdikten sonra, yeni yazılımınız tasarlanır.

03. Uygulama ve Aksiyon Uzman ekibimiz çıkan yol haritası ile yazılımınızı geliştirirken, Proje Yönetim Ekibimiz tüm süreci size haftalık olarak raporlar. Kurulumu, ekip eğitimi ve yaşayacağınız tüm sorunlarda size destek olmaya devam ederiz.

İletişim